Wolne terminy na 2022

509 845 471

zadzwoń po bezpłatną wycenę

FLORYSTYKA ŚLUBNA - KWIATY NA WESELE - DEKORACJE ŚLUBNE - BUKIETY ŚLUBNE

Ślub na głowie? To z pewnością dla Ciebie wyjątkowy moment, jedan z najważniejszych w życiu. Doskonale to rozumiem i staram się jako florysta, aby spersonalizowane dekoracje kwiatowe były pięknym dopełnieniem tego dnia.

Oferuję kompleksową florystkę ślubną, zaczynając od bukietu ślubnego, poprzez dekorację sal weselnych i kościołów, kończąc na dekoracjach samochodów.

Masz wymarzony bukiet ślubny, albo ulubiony gatunek kwiatów? Z chęcią przygotuje dla Ciebie wyjątkową wiązankę, która uświetni TEN DZIEŃ! Pamiętaj, że wielość kolorów i gatunków kwiatów daje niemalże nieograniczone możliwości kompozycyjne! Kwiaty to moja pasja, dlatego niezdecydowanym Pannom Młodym chętnie zaproponuje moje pomysły na kompozycję, tak aby mogły wybrać najodpowiedniejszy dla siebie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientek, oferuję również biżuterię ślubną. Kobiety często decydują się na wianki ze świeżych kwiatów, które podkreślają ich kobiecość i doskonałą alternatywą dla sztucznej biżuterii.

Kiedy Panna Młoda ma już bukiet i biżuterię, warto zadbać o dekorację sali weselnej, kościoła i samochodu. Te trzy elementy, udekorowane pięknymi kwiatami robią zawsze niesamowite wrażenie na Parach Młodych i gościach. Jeśli wybraliście motyw przewodni, warto uwzględnić go w przygotowywaniu dekoracji. Może to być konkretny styl, kolor czy rodzaj kwiatów, który pojawi się zarówno w kościele jak i na stołach.

Oprócz dekoracji kwiatowych oferuję wiele elementów dekoracyjnych jak wazony, świeczniki, lampiony, które wybieracie według własnego gustu i upodobań. Różnorodność daje możliwość dopasowania i personalizacji dzięki czemu każda dekoracja ślubna jest inna i wyjątkowa.

Na specjalne życzenie mogę przygotować również podziękowania dla rodziców. Szczególnie polecam flower boxy, które są ekskluzywnym i zachwycającym dodatkiem.

Dlaczego Białe Anemony? Jestem zakochaną w kwiatkach perfekcjonistką, która włoży całe serce i zaangażowanie w przygotowanie Twojej wymarzonej dekoracji ślubnej. Jeśli jeszcze Cię nie przekonałam zapraszam do kontaktu i odwiedzenia mojego stoiska na targach ślubnych


-
Bukiety ślubne
Biżuteria ślubna
Kwiaty na wesele
Dekoracje samochodów
Dekoracje sal weselnych i stołów
Dekoracje kościołów
Dekoracje ślubne
Podziękowania dla rodziców
Targi ślubne
Inne
-

Florystyka ślubna to szczególny element w naszej ofercie, któremu poświęcamy wyjątkową uwagę. Wiemy jak ważny to dzień w życiu i dlatego wszystko musi być perfekcyjnie przygotowane.

Bukiety ślubne, dekoracja sali weselnej, kościoła oraz samochodu - tym wszystkim zajmie się dla Państwa profesjonalny florysta z pracowni Białe anemony, dzięki czemu ten dzień z pewnością będzie wyjątkowy.